Zaplanuj swoją przyszłość. Targi Edukacyjne 2015

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów lub szkoły średniej? Zaplanuj swój czas 24 i 25 marca i odwiedź Targi Edukacyjne. Tegoroczne targi zgromadzą ponad stu wystawców z Lublina i innych miast Polski.

Targi Lublin na dwa dni stają się miejscem prezentacji szerokiej oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych szkół oraz uczelni, także w zakresie oferty produktów, usług i rozwiązań dla placówek edukacyjnych i uczącej się młodzieży.

Targi Edukacyjne to bardzo ważne i cieszące się wielką popularnością wydarzenie skierowane do osób, które chcą się kształcić i rozwijać swoje umiejętności. Wydarzenie umożliwia poznanie nowych trendów w edukacji, innowacyjnych rozwiązań kształcenia oraz poszerzenie horyzontów poprzez udział w fachowych konferencjach czy warsztatach – podkreśla Ewa Kołodyńska- Cioczek Koordynator Projektu.

Udział w targach, to także niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z ofertą najlepszych szkół średnich z regionu i uczelni z całej Polski oraz zasięgnąć porad na temat nowoczesnych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w edukacji, efektywnej nauki języków obcych, czy najnowszej oferty produktowej stosowanej w placówkach edukacyjnych.

Szczegółowy program Targów Edukacyjnych 24-25.03.2015

24 MARCA 2015

godz. 11 – uroczyste otwarcie targów – HALA C, scena.

godz. 12-13 – prezentacja doradców edukacyjnych EducationUSA i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na temat „Studia w USA czekają na polskich uczniów i studentów” – sala konferencyjna B 1, parter.

Prelekcja skierowana do uczniów szkół średnich.

godz. 13.30-14.30 – Stowarzyszenie „EkoLubelszczyzna” – seminarium „Zdrowa żywność dla szkół” połączone z degustacją ekologicznych produktów  – Sala konferencyjna B1, parter.

godz. 14.30-15.30 – Stowarzyszenie „EkoLubelszczyzna” – Prezentacja efektów projektu „Go Green Across Europe” realizowanego w ramach programu Leonardo da Vinci VETPRO; – Sala konferencyjna B1, parter.

godz. 15.30 – Stowarzyszenie „EkoLubelszczyzna” – Dyskusja. Panel ekspercki.

Grupa docelowa: Dyrekcja szkół, nauczyciele/ nauczycielki, dietetycy, rodzice, właściciele sklepików szkolnych oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką zdrowego żywienia oraz trybu życia.

godz. 9-16 – Stowarzyszenie AIESEC, konsultacje w tematach „Przygotowanie CV, rozmowa rekrutacyjna, zasady negocjacji, komunikacja interpersonalna, zarządzanie grupą, feedback, efektywna nauka języków obcych, planowanie i zarządzanie budżetem” – Hala C, stoiska eksperckie AIESEC.

Konsultacje skierowane do uczniów szkół średnich i studentów.

25 MARCA 2015

godz. 9-15 – Stowarzyszenie AIESEC, konsultacje w tematach „Przygotowanie CV, rozmowa rekrutacyjna, zasady negocjacji, komunikacja interpersonalna, zarządzanie grupą, feedback, efektywna nauka języków obcych, planowanie i zarządzanie budżetem” – Hala C, stoiska eksperckie AIESEC.

Targi dla Zwiedzających będą czynne:  

24.03.2015 r., wtorek – w godz. 900 – 1600

25.03.2015 r., środa  – w godz. 900– 1500

Wstęp na targi oraz parking na terenie obiektu jest bezpłatny.

Targi Lublin ul. Dworcowa 11, Lublin – tuż nieopodal dworca PKP

fot. Targi Edukacyjne

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.