Zapaliła się opona, od niej zajął się cały pojazd. Poważne utrudnienia na S12/S17

Poranny pożar ciężarówki na S12/S17 w Świdniku
Poranny pożar ciężarówki na S12/S17 w Świdniku | fot. KPP Świdnik

Pożar na drodze ekspresowej S12/S17 w Świdniku. Na pasie w kierunku Lublina w ogniu stanęła ciężarówka. Pojazd uległ całkowitemu spaleniu. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Pożar ciężarówki na S12/S17 w Świdniku

Do zdarzenia doszło we wtorek (22.03) kilka minut przed godz. 6 na drodze ekspresowej S12/S17 na wysokości Świdnika. Kierowca ciężarówki zauważył, że coś jest nie tak z oponą ciężarówki, która się zapaliła, a od niej zajął się cały pojazd. Kierowca w ostatniej chwili zdążył odpiąć naczepę, która również uległa częściowemu spaleniu.

Na miejscu cztery zastępy straży pożarnej i policja. Zablokowany prawy pas ruchu na jezdni w kierunku Lublina Z przekazanych nam informacji wynika, że w najbliższym czasie zablokowane będą obydwa pasy ruchu, na czas przeładowania towaru na inny pojazd. Kierowcy na szczęście nic się nie stało.

Policja oraz służba utrzymania drogi zabezpiecza miejsce zdarzenia. Wprowadzono objazd w kierunku Lublina na węźle Świdnik drogą serwisową wzdłuż drogi S12s. Utrudnienia mogą wystąpić do godz. 9.30.

Poranny pożar ciężarówki na S12/S17 w Świdniku
Poranny pożar ciężarówki na S12/S17 w Świdniku | fot. KPP Świdnik
Miejsce pożaru ciężarówki na S12/S17 w Świdniku
Miejsce pożaru ciężarówki na S12/S17 w Świdniku

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.