Zapadnięty chodnik przy Placu Teatralnym. CSK: „Monitorujemy sytuację”

Zapadnięty chodnik przy Placu Teatralnym
Zapadnięty chodnik przy Placu Teatralnym | fot. Dominik Wąsik

Śnieg stopniał i okazało się, że fragment chodnika przy Placu Teatralnym jest delikatnie zapadnięty. Centrum Spotkania Kultur zapewnia, że monitoruje sytuację i wkrótce przystąpi do jego naprawy.

Zapadnięty chodnik kłuje w oczy

Ułożony z płyt granitowych chodnik jest częścią Placu Teatralnego i został wykonany przy okazji budowy Centrum Spotkania Kultur. Codziennie przechadzają się tędy setki jak nie tysiące osób. Gdy śnieg stopniał, okazało się, że fragment granitowego chodnika delikatnie się zapadł, co rzuca się w oczy.

Obserwujemy delikatne osunięcia ziemi w kilku miejscach w okolicy pl. Teatralnego, m.in. wzdłuż odpływu, który leży w pasie drogowym. Nasi pracownicy na bieżąco obserwują sytuację, naprawa będzie możliwa po ustąpieniu mrozów i dokładnej analizie przyczyny – mówi Andrzej Goliszek, rzecznik prasowy CSK.

Po rozbiórce chodnika dopiero będzie można określić, co jest przyczyną osunięcia się ziemi.

Zdjęcia chodnika

Zapadnięty chodnik przy Placu Teatralnym
Zapadnięty chodnik przy Placu Teatralnym
Zapadnięty chodnik przy Placu Teatralnym

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.