Zapadła się droga wojewódzka nr 816 w powiecie bialskim. Trasa nieprzejezdna, wyznaczono objazd

Zapadnięta droga wojewódzka nr 816
Zapadnięta droga wojewódzka nr 816 | fot. czytelnik Adrian

W nocy z czwartku na piątek zapadł się fragment drogi o długości około 5 metrów i głębokości około 4 metrów na drodze wojewódzkiej nr 816 między miejscowościami Kuzawka Kolonia a Hanna. Droga jest całkowicie nieprzejezdna.

Wyrwa na drodze wojewódzkiej nr 816

Chodzi o fragment drogi wojewódzkiej nr 816 na pograniczu powiatu włodawskiego i bialskiego, między miejscowościami Kuzawka Kolonia i Hanna. Do zdarzenia doszło w piątek (26.05) po godz. 1 w nocy. Zapadlisko ma długość koło 5 metrów i około 4 metrów głębokości.

Droga jest całkowicie nieprzejezdna. Na miejscu działają obecnie policjanci z Włodawy i Białej Podlaskiej oraz przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich z Lublina.

Służby apelują do kierowców o omijanie tej trasy. Policja kieruje ruch objazdami przez miejscowość Janówka.

Aktualizacja

Droga została całkowicie zamknięta do czasu naprawy.

Zdjęcia

Zapadła się droga wojewódzka nr 816 w miejscowości Kuzawka Kolonia
Zapadła się droga wojewódzka nr 816 w miejscowości Kuzawka Kolonia | fot. KMP Biała Podlaska

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.