Zaniedbany pies odebrany właścicielowi

Zaniedbany pies
Zaniedbany pies zabrany właścicielowi

Hrubieszowscy policjanci wraz z pracownicą stowarzyszenia na rzecz pomocy zwierzętom interweniowali na jednej z posesji, gdzie znajdował się zaniedbany pies. Zwierzę miało brudną i pozlepianą sierść oraz brak obowiązkowych szczepień.

Szybka reakcja i pomoc

Po potwierdzeniu zgłoszenia, pies został odebrany 50-letniemu właścicielowi. Zwierzę otrzymało natychmiastową opiekę weterynaryjną i bezpieczne schronienie. Właściciel musi teraz liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Zabrano psa właścicielowi
Pies odebrany właścicielowi za liczne zaniedbania

Interwencja ta podkreśla znaczenie współpracy społeczeństwa z organizacjami pozarządowymi i służbami w ochronie praw zwierząt. Bądźmy czujni i reagujmy na każdy przypadek zaniedbania zwierząt.

Zaniedbana sierść
Zaniedbany pies ze sklejonym futrem

Czy uważasz, że kary za zaniedbanie zwierząt powinny być surowsze? Podziel się swoją opinią w komentarzach lub udostępnij artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.