Zamykają odcinek ul. Bohaterów Monte Cassino [UTRUDNIENIA]

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZDM Warszawa

W środę ruszył kolejny etap przebudowy ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Pojedziemy tylko jezdnią po stronie kościoła.

 

Wykonawca przebudowy ul. Bohaterów Monte Cassino przystępuje do realizacji kolejnego zadania. Tym razem na odcinku od al. Kraśnickiej do ul. Armii Krajowej.

 

W środę wyłączona z ruchu została wschodnia jezdnia. Ruch obustronny zorganizowany został na jezdni zachodniej, tej po stronie kościoła. – Obsługa ul. Krasińskiego będzie możliwa wyłącznie od strony ul. Zana. Natomiast dla ul. Irydniona przygotowany zostanie tymczasowy dojazd – informuje Karol Kieliszek, rzecznik Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie.

 

Utrudnienia dotyczą również komunikacji miejskiej. Linie 10, 161 oraz N2 pojadą przez Zana i Kraśnicką. – Linie nr 26 i 38 w relacji Armii Krajowej – Bohaterów Monte Cassino kursują bez zmiany trasy – informuje Anna Zalewska z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie. Przystanek Irydiona 01 został zawieszony.

 

Na ul. Bohaterów Monte Cassino pojawi się nowa nawierzchnia. W rejonie kościoła na Poczekajce powstanie parking na 30 aut. – Inwestycja obejmuje również m.in. modernizację kładki dla pieszych czy modernizację – po obu stronach – chodników i budowę ścieżek rowerowych – wymienia Kieliszek.

 

Wszystko ma być skończone do końca listopada. Koszt inwestycji wynosi 7,5 mln zł.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dlaczego idioci zamknęli 2 metry ul. Krasińskiego – wjazdu na Boh.M.Cassino ??!! Wylot jest już na nowej nawierzchni! Oczywiście na wjeździe od ul. Zana na Krasińskiego nie ma żadnej informacji, że Krasińskiego jest „ślepa” !!!