Zamów wizytę doświadczonego Mikołaja. Podaruj radość swoim bliskim

IMG 3411.jpeg
Święty Mikołaj z wizytą w Twoim domu | mat. nadesłany

Twoje dziecko wierzy w św. Mikołaja? Jego uśmiech jest najlepszą nagrodą za trud bycia rodzicem? Spraw mu radość w ten wyjątkowy czas!

Pamiętasz tą świąteczną aurę, gdy byłeś dzieckiem? Zapach choinki, odliczany czas do pierwszej gwiazdki, ten dzień w którym przyszedł do Ciebie Mikołaj? Piękne wspomnienia! Teraz pomóż poczuć tą magię świąt swoim pociechom i zaproś św. Mikołaja do domu.

Czerwony strój, długa biała broda i wór pełen prezentów – po tym go rozpoznasz. Jego wizyta to moment długo wyczekiwany przez dzieci. Wymarzone prezenty, upominki, wspólne zdjęcia i zabawa z Mikołajem to niezapomniane chwile, które na długo zapadają w pamięć.

IMG 3412.jpeg

W czasie wizyty św. Mikołaj porozmawia z dziećmi o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych, a także zaśpiewa wspólnie świąteczną kolędę oraz zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie dopełniając tym samym atmosferę świąt. Aby zaprosić Mikołaja zadzwoń pod numer telefonu 536 942 797.

Doświadczony Mikołaj odwiedzi również:

• Twoje biuro i wręczy pracownikom upominki;

• Uatrakcyjnij organizowaną przez Ciebie imprezę sylwestrową;

• Twój lokal wyróżniając go na tle innych;

Zamów wizytę św. Mikołaja w Lublinie

Spiesz się z rezerwacją, ponieważ wolnych terminów jest już coraz mniej. Wizyta Świętego Mikołaja w domu kosztuje 120 złotych. Takie spotkanie trwa od 15 do 20 minut.

To ostatnia szansa na zamówienie wizyty. Zadzwoń już teraz i zapytaj o wolny termin: 536 942 797. Szczegóły dotyczące wizyt w Lublinie znajdziesz na profilu facebookowym Święty Mikołaj Lublin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.