Dwaj uczniowie podstawówki z marihuaną. Jeden schował ją w opakowaniu po gumie

weed 2517251 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Dwóch uczniów jednej z zamojskich szkół wpadło z marihuaną. Jeden z 13-latków przyniósł ją do szkoły w opakowaniu po gumie do żucia. Drugi zaś przechowywał ją w domu.

W piątek policjanci z Wydziału Kryminalnego udali się do jednej z zamojskich szkół podstawowych, gdzie dokonali przeszukania 13-letniego chłopca. Jak się okazało 13-latek w opakowaniu po gumie do żucia przechowywał dwa woreczki z zawartością suszu roślinnego koloru brunatnego.

Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to marihuana, w ilości z której można byłoby wykonać ponad trzy porcie narkotyku. 13-latek z Zamościa zapewniał, że narkotyki posiada jedynie po to, aby zaimponować kolegom.

Kilka godzin później mundurowi poszli do domu jego rówieśnika, ucznia tej samej szkoły. W pokoju 13-latka także znaleźli narkotyki. Policjanci powiadomili opiekunów nieletnich i w ich obecności przesłuchali chłopców.

Obaj odpowiedzą przed sądem rodzinnym za posiadanie narkotyków. Policjanci wyjaśnią też, w jaki sposób je zdobyli.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.