Zamojscy policjanci na podium wyścigu kolarskiego „Majka Gran Fondo 2024”

Reprezentacja Polskiej Policji na podium w wyścigu kolarskim | fot. Policja

Monika Mazur i Radosław Wasilewski, policjanci z zamojskiej komendy, zdobyli miejsca na podium podczas Mistrzostw Polski Policji w jeździe indywidualnej na czas oraz ze startu wspólnego w ramach wyścigu „Majka Gran Fondo 2024”.

Sukcesy policjantów z Zamościa

W dniach 8 i 9 czerwca w Dobczycach i Myślenicach odbyły się międzynarodowe wyścigi kolarskie „Majka Gran Fondo 2024” pod patronatem olimpijczyka Rafała Majki. W ramach tej prestiżowej imprezy, organizowanej przez Międzynarodową Unię Kolarską, rozegrano również Mistrzostwa Polski Policji.

Wyniki zawodów

Monika Mazur i Radosław Wasilewski reprezentowali zamojską Policję, rywalizując w dwóch etapach:

• Jazda indywidualna na czas (20 km): Monika Mazur zajęła II miejsce, a Radosław Wasilewski w kategorii wiekowej M1 był trzeci.
  • Wyścig ze startu wspólnego (68,1 km): Monika Mazur zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz II miejsce w kategorii OPEN Policjantki. Radosław Wasilewski uplasował się na miejscu trzecim w swojej kategorii wiekowej.

Drużynowe wyróżnienia

Reprezentacja polskiej Policji zdobyła I miejsce w klasyfikacji drużynowej na dystansie Medio Fondo (68,1 km).

Wręczenie nagród

Puchary i nagrody wręczyli przedstawiciele organizatorów oraz władze miasta. W ceremonii wzięli udział m.in. Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinspektor Roman Kuster oraz Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie inspektor Szymon Sędzik, którzy również startowali w wyścigu.

Gratulujemy zamojskim policjantom i życzymy dalszych sukcesów.

Co sądzicie o sukcesach sportowych policjantów? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach i udostępnijcie artykuł!