Zamknięty odcinek ul. Zemborzyckiej, objazdy. Przycinają drzewo na poboczu

Przycinanie drzewa przy ul. Zemborzyckiej
Przycinanie drzewa przy ul. Zemborzyckiej | fot. czytelnik Piotr

W związku z pracami polegającymi na przycince drzewa przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie, służby dla bezpieczeństwa zamknęły przejazd odcinkiem ulicy. Kierowcy muszą korzystać z objazdów.

Zamknięta ul. Zemborzycka

O utrudnieniach zostaliśmy poinformowani przez naszych Czytelników. Na ul. Zemborzyckiej na odcinku między ul. Diamentową a ul. Budowlaną prowadzone są prace związane z przycięciem drzewa, które znajduje się na poboczu. Na miejscu są strażacy oraz policja. Odcinek ulicy na czas prac został wyłączony z użytku, a kierowcy muszą korzystać z objazdów.

Z uwagi na utrudnienia w przejeździe na ul. Zemborzyckiej w okolicy torów kolejowych obowiązują tymczasowe objazdy linii nr 25, 38, 50, 157, 160 i 162.

Linia nr 25:… – Kunickiego – Zemborzycka – Budowlana – Smoluchowskiego – Inżynierska – Wrotkowska – Diamentowa – Romera – …

Linie nr 38, 50, 157, 160, 162:… – Kunickiego – Zemborzycka – Budowlana – Smoluchowskiego – Inżynierska – Wrotkowska – Diamentowa – Krochmalna – …

Zamknięty przez policję odcinek ulicy Zemborzyckiej | fot. czytelnik Piotr

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.