Zamknięcie pętli autobusowej przy ul. Zbożowej

Pętla autobusowa przy ul. Zbożowej w Lublinie
Pętla autobusowa przy ul. Zbożowej w Lublinie | Mapy Google

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje pasażerów o zmianach na pętli autobusowej przy ul. Zbożowej, które wystąpią w najbliższy piątek.

Zamknięcie pętli autobusowej przy ul. Zbożowej

W związku z pracami związanymi z przebudową pętli autobusowej przy ul. Zbożowej, w dniu 26 marca (piątek) zostaną wprowadzone następujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej:

Linia nr 2 i 47: Zmiana przystanku początkowego/końcowego na „Dzbenin” w obu kierunkach przejazdu: … – Willowa – Sławinkowska [Dzbenin 01/02].

Linia nr 7: Skrócenie linii do przystanku „Bogdanówka” w obu kierunkach przejazdu: … – Willowa – [Bogdanówka 01/02].

Linia nr 37: Zmiana przystanku początkowego/końcowego na „Jemiołowa” w kierunku Jemiołowej: … – Willowa – Zbożowa [Jemiołowa 02]; w kierunku Żeglarskiej: Zbożowa [Jemiołowa 02] – al. Warszawska – …

Na czas przebudowy pętli przystanek Zbożowa 02 zostanie zlokalizowany na pasie ruchu za pętlą Zbożowa w kierunku al. Warszawskiej, natomiast dla linii 2, 37, 47 zostaną uruchomione dodatkowe przystanki Zbożowa 04 i Zbożowa 05 zlokalizowane na ul. Sławinkowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Zbożową.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.