Zamknęli basen przy ul. Łabędziej. Złe wyniki wody

basen łabędzia

W czwartek o godz. 16 zamknięty został 25-metrowy basen Centrum Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Łabędziej. Pozostanie nieczynny do odwołania.

 

– Nie stwierdziliśmy widocznego zanieczyszczenia, ale otrzymaliśmy właśnie wyniki badań, które sugerują niepokojące podwyższenia wskaźników mikrobiologicznych – informują pracownicy – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Dbając zawsze o najwyższy poziom jakości wody w basenie musimy ją dodatkowo zdezynfekować – dodaje Bednarczyk.

 

Przy Łabędziej czynny jest wciąż basen rekreacyjno-pływacki, jacuzzi, masaże wodne, brodzik oraz sauny. – Na czas zamknięcia basenu wszystkie bilety wstępu do CSR Łabędzia są tańsze o 50 proc. – zapowiada MOSIR.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.