Zamkną Ogród Saski dla mieszkańców. Łańcuchy i kłódki na bramach wejściowych

Ogród Saski w Lublinie
Ogród Saski w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

O zamknięcie Ogrodu Saskiego zwróciła się do Urzędu Miasta lubelska policja, która będzie zabezpieczać sobotni Marsz Równości. Popularny park będzie niedostępny dla mieszkańców przez kilka godzin. Szczegóły poniżej.

Zamknięty Ogród Saski

Ogród Saski jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych parków w Lublinie. Jeśli mieliście w sobotnich planach wizytę właśnie w tym miejscu, mamy dla was złe wiadomości.

W związku z organizacją Marszu Równości, na wniosek Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, w sobotę 2 września od godz. 11.00 do godz. 16.00 zamknięty będzie Ogród Saski.

Nieczynne będą wejścia zlokalizowane od Al. Racławickich i al. Długosza. Pozostanie natomiast możliwość skorzystania z parku od strony ul. Leszczyńskiego.

Szczegóły: W sobotę ulicami Lublina przejdzie Marsz Równości – TRASA. Utrudnienia: zamknięte ulice, objazdy autobusów

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I już po bara bara w krzaczorach 😉. A tak na poważnie to jednak on, ten park będzie czynny chociaż będzie nieczynny. Tak ?

  2. Dobrze ze park zamkiety byl.. Dwie dziewczyny migdalace się jeszcze bym przeżyl.. Ale…. Dwóch chłopców już raczej nie.. 😂😂