Założył się, że wejdzie i odzyska zabawkę. Pod 13-latkiem załamał się lód

68 141619
Pod 13-latkiem załamał się lód z puławskiej Marinie | fot. KPP Puławy

Mieszkaniec Puław uratował życie 13-latka, pod którym załamał się lód. Chłopiec wszedł na lód, ponieważ założył się z kolegą, że odzyska upuszczoną zabawkę.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na puławskiej Marinie. Dwóch trzynastolatków z Puław bawiło się w pobliżu zbiornika wodnego, który był pokryty cienką warstwą lodu. W pewnym momencie plastikowa zabawka chłopców upadła na lód. Trzynastolatkowie założyli się, który z nich po nią wejdzie.

Gdy jeden z 13-latków wszedł na lód, ten załamał się pod jego ciężarem i chłopiec wpadł do wody. Gdy doszło do tego zdarzenia obok przechodził 27-letni mieszkaniec Puław, który zauważył topiącego się nastolatka.

Mężczyzna natychmiast ruszył z pomocą. W trakcie biegu do miejsca zdarzenia zadzwonił na numer alarmowy, wzywając pomoc, a następnie wyciągnął chłopca z wody. Po badaniach w szpitalu okazało się, że poza wychłodzeniem organizmu trzynastolatek nie odniósł żadnych obrażeń. Został przekazany pod opiekę rodziców.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.