Założył się, że wejdzie i odzyska zabawkę. Pod 13-latkiem załamał się lód

Pod 13-latkiem załamał się lód z puławskiej Marinie | fot. KPP Puławy

Mieszkaniec Puław uratował życie 13-latka, pod którym załamał się lód. Chłopiec wszedł na lód, ponieważ założył się z kolegą, że odzyska upuszczoną zabawkę.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na puławskiej Marinie. Dwóch trzynastolatków z Puław bawiło się w pobliżu zbiornika wodnego, który był pokryty cienką warstwą lodu. W pewnym momencie plastikowa zabawka chłopców upadła na lód. Trzynastolatkowie założyli się, który z nich po nią wejdzie.

Gdy jeden z 13-latków wszedł na lód, ten załamał się pod jego ciężarem i chłopiec wpadł do wody. Gdy doszło do tego zdarzenia obok przechodził 27-letni mieszkaniec Puław, który zauważył topiącego się nastolatka.

Mężczyzna natychmiast ruszył z pomocą. W trakcie biegu do miejsca zdarzenia zadzwonił na numer alarmowy, wzywając pomoc, a następnie wyciągnął chłopca z wody. Po badaniach w szpitalu okazało się, że poza wychłodzeniem organizmu trzynastolatek nie odniósł żadnych obrażeń. Został przekazany pod opiekę rodziców.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.