Zakupy spożywcze i nie tylko – z dowozem do domu. Nowa usługa pojawiła się w Lublinie

foto 2

W Lublinie pojawił się nowy superbohater – Shopperman, bo o nim tutaj mowa, wykona za Ciebie zakupy i dostarczy je do Twoich drzwi, o ustalonej wcześniej godzinie!

Doba – jednostka miary czasu składająca się z 24 godzin – znasz to uczucie, kiedy zaczyna ich brakować? Shopperman śpieszy z pomocą wszystkim tym, którym godzin w dobie zaczyna brakować! Jest punktualny, niezawodny, mobilny, a w razie braku produktu, czy jakichkolwiek innych pytań skontaktuje się z Tobą, swoje zadanie wykona tak, byś odczuł 100% satysfakcji z zamawianej usługi!

Ile czasu w tygodniu poświęcasz na zakupy? Wezwij Shoppermana, który zakupy zrobi za Ciebie, a Ty pozwól sobie na komfort – zrelaksuj się, odpocznij, Twoje zakupy są w dobrych rękach.

shopperman 2

Shopperman przybywa, by uratować Cię z opresji!

Dom nieposprzątany, koszula niewyprasowana, trzeba jeszcze zrobić zakupy, a teściowie będą za godzinę? Shopperman to prawdziwy Superbohater, który wyrwie Cię z opresji braku czasu! Pomoże Ci też, kiedy jesteś chora, a trzeba iść do apteki. W razie wszelkich wątpliwości skontaktuje się z Tobą poprzez WhatsApp, Messenger, czy też telefonicznie!

Prowadzisz lokal gastronomiczny, a nagle okazuje się, że brakuje kilku podstawowych produktów i koniecznie potrzebujesz zakupów? Shopperman i w tej sytuacji jest gotów Ci pomóc! Co więcej, możesz go również spotkać, wezwanego przez Twojego stałego klienta, który marzy o serwowanych przez Ciebie daniach, jednak mieszka na drugim końcu miasta i nie zawsze może dotrzeć osobiście do Twojej restauracji!

Od dzisiaj nie musisz już martwić się tłokiem w sklepach, czasem zmarnowanym w kolejkach, i staniu w korkach w drodze z i do sklepu.

foto 1

Krok po kroku – jak działa Shopperman?

By skorzystać z usług Shoppermana, jedyne co musisz zrobić to przesłać listę produktów, ich ilość oraz punkt handlowy, w którym Shopperman ma wykonać zakupy (w ramach jednej dostawy można wybrać kilka punktów handlowych). Drugim sposobem złożenia zamówienia jest wykonanie telefonu do Shoppermana i podaniu listy zakupów.

Po dostarczeniu tych informacji Shopperman skontaktuje się z tobą, podając możliwy czas realizacji zamówienia. Jeśli czas Ci odpowiada – Shopperman przechodzi do akcji! W razie konieczności doprecyzowania zamówienia możecie się kontaktować aż do momentu dokonania przez Shoppermana zakupów.

Istotny jest również fakt, że Usługodawca nie pobiera dodatkowych marży na zakupione produkty – w momencie dostarczenia zakupów otrzymujemy paragon z wybranego sklepu, a Klient zwraca taką kwotę, jaka widnieje na paragonie.

foto 4

Jaki jest koszt usług Superbohatera? Niewielki! Do końca marca trwa promocja, w ramach której Shopperman wykona zakupy w cenie 25 zł. Po okresie promocji, czyli po 31 marca koszt usługi wykonania zakupów wyniesie 25 złotych, jeśli wartość paragonu nie przekracza 200 zł. Powyżej tej kwoty wkracza stawka procentowa wynosząca 12% wartości paragonu.

Zapraszamy do kontaktu!
Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota, 8:00 – 21:00
Obszar: Lublin i miejscowości graniczące z miastem.
Numer telefonu: 781 316 036
Strona www: shopperman.pl
Facebook: facebook.com/shoppermanlublin

shopperman 1

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.