Zakrwawiony mężczyzna leżał na chodniku. Szybka reakcja strażników uratowała mu życie

straż miejska lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Strażnicy miejscy podczas nocnego patrolu zwrócili uwagę na leżącego na chodniku mężczyznę, który był zakrwawiony. Funkcjonariusze pomogli poszkodowanemu. Opatrzyli mu ranę i wezwali karetkę pogotowia.

Zakrwawiony mężczyzna na chodniku

Do zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 października na ul. Godebskiego w Lublinie. Funkcjonariusze Straży Miejskiej podczas patrolu zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę. Mężczyzna miał mocno zakrwawioną głowę. Strażnicy udzielili mu pierwszej pomocy poprzez zatamowanie silnego krwotoku.

W międzyczasie za pośrednictwem dyżurnego na miejsce wezwany został zespół ratownictwa medycznego. Ze względu na poważny stan uszkodzenia głowy mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Dzięki szybkiej reakcji strażników mężczyźnie uratowano życie, ponieważ doznał otwartego złamania czaszki.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.