Z kraju: Wystraszony koń biegł przez Krupówki. Staranował małe dziecko

Spłoszony koń pędził przez Krupówki | fot. Konrad Lewandowski
PARTNER SERWISU

Spłoszony koń ciągnący wóz turystyczny pędził przez Krupówki rozwalając stragany. W pewnym momencie biegnący koń potrącił dziecko. Następnie zwierzę uderzyło głową w betonowe klocki.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę w samo południe na Krupówkach w Zakopanem. W pewnym momencie koń ciągnący wóz turystyczny wystraszył się i zaczął pędzić przez Krupówki, taranując po drodze stragany i małego chłopca.

Gdy zwierzę dobiegło do końca ulicy, z pełną prędkością uderzyło głową w betonowe klocki i straciło przytomność. O całym zdarzeniu napisał jeden z internautów na facebook’owym profilu.

– „Koń z połowy Krupówek z zaprzęgiem, z całym impetem, ze strachu zbiegał w dół ulicy. Taranował wszystko, co zastał na drodze pustosząc Krupówki. Zwierzak gdy dobiegł do końca ulicy nie hamując wpadł w betonowe klocki uderzając głową.” – napisał.

Zwierzę najprawdopodobniej wystraszyło się dźwięku pękającego balona. – „Właściciel Konia, Góral, nagle zniknął. Ludzie pomagali ocucić zwierzę i zabezpieczyć miejsce. Wielkie pokłony dla Pana, który widać, że z Końmi ma do czynienia. Koń wstał po 20 minutach o własnych siłach, a Pan zabrał go w ciche miejsce” – podsumował internauta

Jak podaje zakopiańska policja, na szczęście dziecko jest tylko lekko potłuczone. Zostało przetransportowane karetką do szpitala. Woźnicę ukarano mandatem karnym.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.