Z kraju: Wystraszony koń biegł przez Krupówki. Staranował małe dziecko

Spłoszony koń pędził przez Krupówki | fot. Konrad Lewandowski

Spłoszony koń ciągnący wóz turystyczny pędził przez Krupówki rozwalając stragany. W pewnym momencie biegnący koń potrącił dziecko. Następnie zwierzę uderzyło głową w betonowe klocki.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę w samo południe na Krupówkach w Zakopanem. W pewnym momencie koń ciągnący wóz turystyczny wystraszył się i zaczął pędzić przez Krupówki, taranując po drodze stragany i małego chłopca.

Gdy zwierzę dobiegło do końca ulicy, z pełną prędkością uderzyło głową w betonowe klocki i straciło przytomność. O całym zdarzeniu napisał jeden z internautów na facebook’owym profilu.

– „Koń z połowy Krupówek z zaprzęgiem, z całym impetem, ze strachu zbiegał w dół ulicy. Taranował wszystko, co zastał na drodze pustosząc Krupówki. Zwierzak gdy dobiegł do końca ulicy nie hamując wpadł w betonowe klocki uderzając głową.” – napisał.

Zwierzę najprawdopodobniej wystraszyło się dźwięku pękającego balona. – „Właściciel Konia, Góral, nagle zniknął. Ludzie pomagali ocucić zwierzę i zabezpieczyć miejsce. Wielkie pokłony dla Pana, który widać, że z Końmi ma do czynienia. Koń wstał po 20 minutach o własnych siłach, a Pan zabrał go w ciche miejsce” – podsumował internauta

Jak podaje zakopiańska policja, na szczęście dziecko jest tylko lekko potłuczone. Zostało przetransportowane karetką do szpitala. Woźnicę ukarano mandatem karnym.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.