Ważny temat? Prześlij newsa!

Zakaz odwiedzin pacjentów na szpitalnym oddziale z powodu COVID-19

Spotted Lublin

  • Data publikacji: 14 sierpnia 2024, 11:40
  • Region

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie wprowadził zakaz odwiedzania pacjentów na jednym z oddziałów szpitalnych. Powodem zakażenie koronawirusem. Lubartów. Zakaz odwiedzin pacjentów przez COVID-19 W szpitalu w Lubartowie wprowadzono zakaz odwiedzania pacjentów na oddziale neurologicznym po potwierdzeniu przypadku zakażenia COVID-19 u jednego z pacjentów. Decyzja ta ma na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się […]

Szpital w Lubartowie

Szpital w Lubartowie | fot. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin
Dodaj anonimowo Na żywo Przejdź do strony

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie wprowadził zakaz odwiedzania pacjentów na jednym z oddziałów szpitalnych. Powodem zakażenie koronawirusem.

Lubartów. Zakaz odwiedzin pacjentów przez COVID-19

W szpitalu w Lubartowie wprowadzono zakaz odwiedzania pacjentów na oddziale neurologicznym po potwierdzeniu przypadku zakażenia COVID-19 u jednego z pacjentów. Decyzja ta ma na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa wśród pacjentów oraz personelu medycznego. Zakaz odwiedzin obowiązuje od początku tego tygodnia i pozostanie w mocy aż do odwołania.

Władze szpitala apelują do rodzin i bliskich pacjentów o wyrozumiałość oraz o przestrzeganie wprowadzonych obostrzeń. Pacjenci pozostający na oddziale są pod stałą opieką medyczną, a personel szpitala zapewnia, że robi wszystko, aby zapewnić im jak najlepsze warunki w tym trudnym okresie.

Szpital podjął również dodatkowe środki ostrożności, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Wzmocniono procedury dezynfekcji na oddziale, a personel został zobowiązany do przestrzegania jeszcze bardziej rygorystycznych zasad higieny i noszenia środków ochrony osobistej. Władze szpitala monitorują sytuację na bieżąco i zapowiadają, że odwiedziny zostaną wznowione dopiero wtedy, gdy będzie to całkowicie bezpieczne dla pacjentów i personelu.

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check