Zakaz kąpieli w Zalewie Zemborzyckim. W wodzie znajdują się bakterie

IMAG1992

Nie można kąpać się w Zalewie Zemborzyckim. Taką decyzję wydał sanepid dla kąpieliska przy ośrodku Marina.

 

„Nieprzydatne do kąpieli – przekroczone parametry mikrobiologiczne” – takie dane znalazły się w najnowszym raporcie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej dla kąpieliska przy ośrodku Marina w Zalewie Zemborzyckim.

 

Marina jako jedyna uzyskała negatywną opinię sanepidu spośród znajdujących się w województwie „miejsc wykorzystywanych do kąpieli”.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wykąpałem się wczoraj rano. Rezultat to ostre rozwolnienie, ból brzucha, ucha i prawej nerki. Niepokojące są też krwawe plamy na bieliźnie, prawdopodobnie spowodowane martwicą obu jąder. Woda z zalewu całkiem przejrzysta, o smaku lekko kwaśnym z odrobiną glonów, kału i śniętej ryby. Zdecydowanie nie polecam wegetarianom i cyklistom z nadwagą których pełno w okolicy zalewu.

    Moja ocena to mocne 3,5 na 10