Miejskie Przedszkole nr 13 w Lublinie bierze udział w konkursie zorganizowanym przez firmę Electrolux. Nagrodą główną jest ogródek warzywny, który zostanie utworzony na terenie placówki. Głosowanie trwa do 11 kwietnia.
Zagłosuj na przedszkolaków z Lublina
W konkursie „Ogródki ze smakiem” organizowanym przez firmę Electrolux bierze udział pod 100 przedszkoli z całego kraju, w tym Miejskie Przedszkole nr 13 przy ul. Okrzei w Lublinie. Aktualnie lubelskie przedszkole nr 13 zajmuje ósme miejsce i ma 2,6 tys. głosów. Obecnie na 1 miejscu znajduje się przedszkole z Rudy Śląskiej, które ma ponad 6,2 tys. głosów
„Mamy w tej chwili 8 miejsce – jako jedyne przedszkole z woj. lubelskiego zaszliśmy tak daleko! Chcielibyśmy być w pierwszej piątce, by wygrać główną nagrodę, ale walczymy też, aby pozostać w pierwszej dziesiątce w rankingu, wtedy wygramy szklarnię. Bardzo prosimy o pomoc i głosy. To nic nie kosztuje” – zachęca pani Monika, której dziecko uczęszcza do tego przedszkola.
Nagrodą główną w konkursie jest stworzenie ogródka warzywnego na terenie placówki. Spośród 10 przedszkoli z największą liczbą głosów, komisja konkursowa wybierze 5 placówek, na których terenie utworzone zostaną ogródki warzywne, oraz 5 przedszkoli, które otrzymają zestawy mini ogródków warzywnych.
Głosować na dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 13 w Lublinie można za pośrednictwem poniższego linku – www.ogrodkizesmakiem.pl/placowka/165. Głosowanie trwa do 11 kwietnia. Codziennie można oddać tylko jeden głos, który należy potwierdzić za pomocą konta na facebooku.
Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię