Zaginęła suczka Pepsi. Dla znalazcy 5000 zł nagrody

Suczka Pepsi
Suczka Pepsi | fot. nadesłane

W Krasieninie koło Lublina zaginął pies rasy typu Terier. Pepsi, bo tak ma na imię, wybiegła z posesji 13 czerwca i od tamtej pory słuch o niej zaginął. Właściciele wyznaczyli nagrodę wysokości 5000 złotych.

Dla znalazcy 5000 zł nagrody

Pepsi to dwuletnia suczka rasy typu Terier. Do jej zaginięcia doszło 13 czerwca około godz. 22:00 w miejscowości Krasienin koło Lublina. Wykorzystała fakt niedomkniętej bramki do posesji i oddaliła się w nieznanym kierunku.

„Pies tropiący zgubił trop węchowy około 800 metrów od domu. Istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś ją zabrał. Nie miała obroży, ma chipa i jest wysterylizowana. Proszę, pomóżcie Pepsi wrócić do domu. Dzieci za nią płaczą” – pisze Emilia, właścicielka.

Dla znalazcy lub osoby, która przyczyni się do odnalezienia psa nagroda w wysokości 5 000 zł. Telefon kontaktowy do właścicielki 663 066 666.

ZDJĘCIA

Zaginęła suczka Pepsi
Zaginęła suczka Pepsi | fot. nadesłane
Nagroda 5 tys. zł za odnalezienie suczki Pepsi
Nagroda 5 tys. zł za odnalezienie suczki Pepsi | fot. nadesłane

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.