Zaginęła 34-letnia Wioleta. W sobotę wyszła z domu i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną

Zaginęła Wioleta Wziątek z Lublina
Zaginęła Wioleta Wziątek z Lublina | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują 34-letniej Wiolety Wziątek, która w sobotę wyszła z domu i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną, ani nie wróciła do miejsca zamieszkania.

Zaginęła Lublin

Policja poszukuje 34-letniej Wiolety Wziątek z Lublina. Zaginiona ostatni raz widziana była w sobotę, 30 lipca. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z bliskimi i nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionej: szczupła budowa ciała, wzrost około 172 cm, włosy blond do ramion. W chwili zaginięcia ubrana była w długie spodnie koloru granatowego, buty typu tenisówki, kurtkę jeansową.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 6. w Lublinie, telefon 47 811 47 80 lub na numer alarmowym 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.