Zaginęła 16-letnia Julia Ochocka z Kazimierza Dolnego. Szuka ją rodzina i policja

julia ochocka
Zaginęła 16-letnia Julia Ochocka | fot. KMP Olsztyn

Komenda Miejska Policji w Olsztynie i rodzina poszukują zaginionej 16-letniej Julii Ochockiej, która wyszła z miejsca zamieszkania w Kazimierzu Dolnym i zaginęła.

Do zaginięcia 16-latki doszło 28 sierpnia, kiedy to nastolatka wyszła z miejsca zamieszkania w Kazimierzu Dolnym. Kiedy rodzina zorientowała się, że Julia nie wraca od dłuższego czasu postanowiła zgłosić jej zaginięcie.

Według ustaleń mundurowych dziewczyna mogła lub wciąż jeszcze może przebywać w Olsztynie. Julia Ochocka jest średniego wzrostu, ma szczupłą sylwetkę i długie włosy koloru blond. Na co dzień nosi korekcyjne okulary. Możliwe, że wciąż zakłada na ramię jasno fioletową torbę.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca przebywania nastolatki proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje można przekazywać telefonicznie pod nr: 112 lub 89 522 47 48.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.