Zaginął uczestnik warsztatów terapii zajęciowej. Nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji

Zaginął 40-letni Tomasz Gruba z Kocka | fot. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kocku

Policjanci poszukują zaginionego 40-latka, który dzisiaj wyszedł z warsztatów terapii zajęciowej w Kocku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Lubartowa poszukują 40-letniego Tomasza Gruba z Kocka. Mężczyzna wyszedł z warsztatów terapii zajęciowej w Kocku w dniu dzisiejszym i stamtąd odjechał rowerem w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. 40-latek jest osobą niepełnosprawną z ograniczonym zakresem komunikacji.

Rysopis zaginionego: Wzrost 185 cm, ciemne krótkie włosy, bluza czarna rozpinana z kapturem, czapka z daszkiem w szare moro z jasnym napisem z przodu, jasne jeansowe spodnie. Mężczyzna miał ze sobą czarną torbę przewieszona przez ramię i krótką wędka zabawka z drewnianą rybką na sznurku. Porusza się biało-niebieskim rowerem typu damka.

Osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu 40-latka proszone są o kontakt pod nr tel. 47 81 252 90 lub z najbliższą jednostką policji.

Zaginął 40-letni Tomasz Gruba z Kocka | fot. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kocku

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.