Zaginął Tomasz Repeć ze Świdnika. Mężczyzna jest w trakcie leczenia

tomasz repeć
Zaginął Tomasz Repeć ze Świdnika | fot. KPP Świdnik

Policjanci ze Świdnika poszukują zaginionego 45-letniego Tomasza Repecia, który we wtorek wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna jest w trakcie leczenia.

Zaginiony to 45-letni Tomasz Repeć ze Świdnika. We wtorek, 16 kwietnia wyszedł z domu w godzinach porannych i do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna jest chory i leczy się. Tomasz Repeć ma 175 cm wzrostu i około 90 kg wagi, jest krępej budowy ciała, ma włosy długie, ciemne. W chwili zaginięcia nie posiadał zarostu.

Ubrany był prawdopodobnie w pikowaną kurtkę koloru granatowego, ciemne spodnie i ciemne buty oraz czapkę. – „Zaginiony może przebywać na terenie Lublina w okolicy galerii handlowych” – mówi asp. Elwira Domaradzka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Osoby, które mają informacje na temat jej miejsca pobytu proszone są o kontakt pod nr tel. 81 749 42 10 lub z najbliższą jednostką Policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.