Sebastian wracał do kraju. Nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ślad po nim zaginął. Policja i rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu mężczyzny

Zaginiony Sebastian

Poszukujemy Sebastiana Przygodzkiego, który zaginął po podróży autokarem z Holandii do Polski 23 lutego. Jak dotąd nie nawiązał kontaktu z rodziną, jego telefon jest nieaktywny. istnieje podejrzenie, że może przebywać w Niemczech. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu proszone są o kontakt z komendą w Puławach pod numerem telefonu 47 81 23 210 lub numerem alarmowym 112.

Zaginął w Holandii – wracał do domu

Zaginiony to:

Sebastian Przygodzki
lat 37
zam. Rudy, gm. Końskowola

Z przyjętego zgłoszenia o zaginięciu wynika, że 37-latek w dniu 23 lutego br. wsiadł do autokaru polskiego przewoźnika w miejscowości Ventlo w Holandii z zamiarem powrotu do kraju. Od tamtej pory nie nawiązał z najbliższymi żadnego kontaktu, nie dojechał do planowanego przystanku końcowego w Puławach. Z ustaleń policjantów wynika, że może przebywać na terenie Niemiec.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, łysy. Prawdopodobnie ubrany był w dres i żółtą pikowaną kurtkę.

Mężczyzna nie posiada przy sobie aktywnego telefonu komórkowego. 

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Puławach pod numerem telefonu 47 81 23 210, najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.