Zaginął mieszkaniec Lublina. 56-latek wyszedł z domu i już nie wrócił. Rodzina prosi o pomoc

Radiowóz policji na sygnale
Radiowóz policji na sygnale | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina poszukują zaginionego mieszkańca Lublina. 56-letni wyszedł w środę z domu. Do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Gdzie jest Wojciech?

Policjanci z Lublina szukają zaginionego Wojciecha S., mieszkańca Lublina. Mężczyzna ostatni raz był widziany w środę 21 lutego, kiedy wyszedł z domu. Do chwili obecnej nie ma z nim żadnego kontaktu ani informacji o miejscu jego pobytu.

Rysopis zaginionego: 56 lat, wzrost 183 cm, krępej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy blond związane w kucyk, krótkie po bokach.

W chwili zaginięcia ubrany był w kurtę ortalionową pikowaną koloru granatowego z dwoma białymi paskami na rękawach, spodnie typu bojówki koloru jasnobrązowego, zimową czapkę koloru czarnego, czarne buty, czarny plecak z żółtymi paskami.

Aktualizacja: Zaginiony 56-letni mieszkaniec Lublina odnalazł się cały i zdrowy. Wybrał się na wycieczkę do… Władysławowa

Prośba o pomoc

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 3 w Lublinie telefon 47 811 58 00 adres: Lublin ulica Kunickiego 42 lub na numer alarmowym 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.