Zaginął Maciej M. Młody mężczyzna oddalił się dziś ze szpitala psychiatrycznego. Jest pod wpływem silnych leków

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

21-letni Maciej M., pacjent szpitala neuropsychiatrycznego w Lublinie oddalił się z placówki. Młody mężczyzna jest pod wpływem silnych leków, a kontakt z nim może być utrudniony. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu Maćka.

Oddalił się ze szpitala psychiatrycznego

Do zdarzenia doszło w środę (28.02) około godz. 14:00. Pracownicy Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego przy ul. Abramowickiej w Lublinie poinformowali policję o tym, że z placówki uciekł jeden z pacjentów.

To 21-letni Maciej M. z Lublina, który został przyjęty na oddział psychiatryczny w poniedziałek (26.02). Wiadomo, że młody mężczyzna przyjął rano silne leki, a po kilku godzinach wymknął się ze szpitala.

Rysopis zaginionego: 21-lat, 175 cm wzrostu, ciemny blond, kręcone włosy. W chwili oddalenia się ubrany był w niebieską koszulkę szpitalną w serek, spodnie dresowe i kapcie lub skarpety. W wyniku przyjęcia silnych leków młody mężczyzna jest bardzo ospały, a kontakt z nim może być utrudniony.

O jego zaginięciu oprócz policji zostali powiadomieni strażnicy miejscy, kierowcy autobusów i trolejbusów. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt pod nr tel. 112.

AKTUALIZACJA – 17:05

Właśnie otrzymaliśmy informację, że Maciej się odnalazł. Młody mężczyzna wrócił do miejsca zamieszkania.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.