Zaginął Damian Nawrocki. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu syna

damian nawrocki lublin

Policja i rodzina bez skutku poszukują 23-letniego Damiana Nawrockiego z Bychawy. Mężczyzna wyszedł 2 maja z domu. Nie ma przy sobie dokumentów ani telefonu.

 

Zaginiony to 23-letni Damian Nawrocki. Mieszka w Bychawie, lecz z informacji jakie przekazała nam rodzina od jakiegoś czasu wynajmował w Lublinie pokój, ponieważ tu pracował.

 

Mężczyzna w dniu 2 maja wyszedł z domu. Nie zabrał ze sobą dokumentów ani telefonu. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie jeans lub dres, czarną kurtkę i czarne buty sportowe. Od tamtego czasu nie nawiązał z rodziną kontaktu.

 

Ktokolwiek widział Damiana lub zna jego miejsce pobuty proszony jest o kontakt pod numer tel. 997 lub z najbliższą komendą policji. Rodzina martwi się o syna.

 

Prosimy o przekazywanie informacji dalej.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To ten agent który rzucał bluzgami mieszkańcom ul.Kopernika pod balkonami, pijąc przy tym z kolegami wodke,paląc trawę i ledwo stojac na nogach. Picie po klatkach schodowych również na porządku dziennym. Margines. Mimo wszystko życzę żeby się odnalazl.