Zaginął 88-latek z Białej Podlaskiej. Przyjechał w środę do Lublina. Cierpi na zaniki pamięci

Zaginął 88-letni Feliks Bożek z Białej Podlaskiej
Zaginął 88-letni Feliks Bożek z Białej Podlaskiej

Policja poszukuje 88-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Feliks Bożek od dnia 27 października nie powrócił do domu i dotychczas nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci.

Zaginął Feliks Bożek

Feliks Bożek zaginął 27 października, kiedy to wyszedł z domu w Białej Podlaskiej celem udania się do Lublina. Tego dnia kamery zarejestrowały go na dworcu autobusowym PKS w Lublinie. Od tamtej pory nie wiadomo, co się dzieje z 88-latkiem i gdzie przebywa. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci.

Rysopis zaginionego: wiek 88 lat, wzrost 166 cm waga około 70 kg, oczy jasne, sylwetka szczupła, włosy średniej długości koloru siwego (loki). W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru siwego do bioder, kaszkiet z daszkiem koloru ciemno-siwego.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej pod numerem telefonu 47 814 13 00 lub na numer alarmowy 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.