Zaginął 61-letni Leszek P. Rodzina prosi o pomoc. Istnieje realne zagrożenie zdrowia i życia mężczyzny

Policja radiowóz kia
Policja radiowóz kia | fot. Dominik Wąsik

Zaginął 61-letni Leszek P. Mężczyzna w Wielkanoc wyszedł z domu pod Lubartowem. Istnieje realne zagrożenie zdrowia i życia zaginionego. Ktokolwiek ma informacje na temat jego zaginięcia, proszony jest o kontakt z policją.

Istnieje zagrożenie zdrowia i życia

Do zaginięcia 61-letniego Leszka P. doszło w niedzielę 9 kwietnia. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna około godziny 10:30 wyszedł z domu w kierunku Lubartowa. Do chwili obecnej nie powrócił on do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną czy znajomymi. Mężczyzna posiada ze sobą telefon komórkowy, lecz jest nieaktywny.

Rysopis zaginionego: około 164 cm wzrostu, krępa budowa ciała, włosy czarne krótkie. W momencie wyjścia z domu ubrany był w kurtkę koloru brązowego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego. Wiadomo, że mężczyzna był w złym stanie emocjonalnym. Istnieje realne zagrożenie zdrowia i życia zaginionego mężczyzny.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt z policją w Lubartowie, pod nr tel. 47 81 25 210.

Aktualizacja

Policjanci z Lubartowa zakończyli poszukiwania za zaginionym 61-latkiem z powiatu lubartowskiego. Mężczyzna cały i zdrowy powrócił do miejsca zamieszkania.

Gdzie uzyskać pomoc?

Jeśli dzieje się coś złego i wiesz, że życie i zdrowie osoby jest zagrożone, zadzwoń pod numer alarmowy 112 i postaraj się przekazać służbom lokalizację miejsca, w którym znajduje się ktoś potrzebujący pomocy. Pamiętaj, w takich sytuacjach ogromne znaczenie ma czas.

Natomiast jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.