Zaginął 17-letni Gabriel z Lublina. Nastolatek nie wrócił do placówki wychowawczej

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Policja z Lublina poszukuje 17-letniego Gabriela. Nastolatek kilka dni temu opuścił placówkę wychowawczą, w której przebywał. Od tej pory słuch o nim zaginął. Z 17-latkiem nie udało się również skontaktować telefoniczne. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Gdzie jest Gabriel?

Do zaginięcia 17-letniego Gabriela Ż. doszło w czwartek (11.01). Tego dnia nastolatek wyszedł ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Od tamtej pory Gabriel nie powrócił do placówki wychowawczej ani nie nawiązał kontaktu z opiekunami i rodziną.

Aktualizacja: Zakończono poszukiwania 17-letniego Gabriela. Nastolatek sam wrócił do ośrodka wychowawczego

Rysopis nastolatka: wiek 17 lat, wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy farbowane koloru różowego. Brak jest informacji, w jakie ubrania miał na sobie w dniu zaginięcia.

Policja apeluje o pomoc

Osoby, które widziały zaginionego lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 2. Policji w Lublinie – telefon 47 811 45 72 adres: Lublin, ulica Walecznych 1 na numer alarmowym 112.

Policjanci zapewniają anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.