Zadzwonił na policję i poinformował, że jego żona jeździła pijana samochodem

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci otrzymali nietypowy telefon. Zgłaszający poinformował, że jego żona jeździła pod wpływem alkoholu samochodem. Kobieta straciła prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 18. Do dyżurnego opolskiej jednostki zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że jego pijana żona właśnie wróciła do domu. Zgłaszający nadmienił, że kobieta w takim stanie kierowała samochodem marki Mercedes, którym przyjechała do domu.

Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili stan nietrzeźwości kobiety. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 33-latki ponad 2 promile alkoholu. Kobiecie zatrzymano dokument prawo jazdy.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce odpowie przed sądem. Grozi jej wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.