Zadbaj o swoje zdrowie pod okiem specjalistów – KONKURS

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Trening i dieta to dwa nierozerwalnie związane ze sobą tematy, które pozwolą nam uzyskać powalające efekty w drodze po zdrowie i fit sylwetkę. Dlatego Kwestia Zdrowia i Fight Gym organizują konkurs.

Od klubu Fight Gym otrzymacie:

+ Karnet Open, który będzie uprawniał do korzystania z całej oferty Klubu: zajęć grupowych (Muay Thai, Cross Training, Krav Maga, Cross Fitness), siłowni, samodzielnego korzystanie z sali do Cross Trainingu wyposażonej w sprzęt (brama, sztangi, kettle, hantle, boxy, liny, piłki, gumy, ergometry wioślarskie, air bike’i).

+ Trening personalny (do wyboru): Muay Thai – trener Rafał Murat  lub Cross Training – Bartłomiej Malec.

+ 10% rabatu na kolejną usługę w Klubie.

Od Poradni Dietetyki Klinicznej Kwestia Zdrowia otrzymacie:

+ Pakiet rozszerzony, który obejmuje: pierwszą konsultację (wywiad żywieniowy, omówienie dzienniczka żywieniowego, wykonanie analizy składu masy ciała, zanalizowanie wyników badań laboratoryjnych, omówienie celów pacjenta, omówienie ewentualnej historii choroby), dobrany 30-dniowy jadłospis oraz plan suplementacji (dopasowany do wyników badań laboratoryjnych, niedoborów pokarmowych, stosowanych leków, celów treningowych), dwie wizyty kontrolne oraz stały kontakt mailowy.

+ 10% rabatu na kolejną usługę w gabinecie.

Poradnia Dietetyki Klinicznej Kwestia Zdrowia

Weź udział w konkursie i wygraj cenne nagrody!

Poradnia Dietetyki Klinicznej Kwestia Zdrowia oraz klub Fight Gym przygotowali konkurs, w którym łączna pula nagród wynosi blisko 1000 złotych! Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Szczegóły pod tym LINKIEM.

Artykuł sponsorowanyWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.