Zadał komorniczce 40 ciosów nożem. Karol M. usłyszał zarzuty, grozi mu dożywocie

Karol M. zadał komorniczce 40 ciosów nożem
Karol M. zadał komorniczce 40 ciosów nożem | fot. KWP Lublin

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 42-letniego Karola M., który oskarżony jest o zabójstwo komorniczki w Łukowie. Mężczyzna zadał kobiecie 40 ciosów nożem, w wyniku czego zmarła. Nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu dożywocie.

Nowe fakty w sprawie zabójstwa komorniczki w Łukowie

Do brutalnego ataku doszło w piątek (18.11) przed godziną 13 w Łukowie. Do kancelarii komornika przy Sądzie Rejonowym przy ul. Koziej wszedł 42-letni Karol M., który rzucił się z nożem na dwoje pracowników kancelarii. Zaatakował nożem 32-letniego pracownika kancelarii, który usiłował odepchnąć napastnika, a następnie 44-letnia komornik.

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja. 42-latek rzucił się z nożem na jednego z policjantów, lecz po chwili w jego kierunku funkcjonariusze oddali strzał z broni palnej. Napastnik został raniony w okolice brzucha.

Kobieta została przewieziona do szpitala, lecz mimo starań lekarzy, jej życia nie udało się uratować. Do szpitala trafili również pracownik kancelarii i postrzelony napastnik. Stan rannego 32-latka lekarze ocenili jako dobry. Z ustaleń śledczych, 42-latek miał zadać kobiecie 40 ciosów nożem, powodując rany kłute m.in. w okolice klatki piersiowej.

Przebywający w szpitalu 42-letni Karol M. usłyszał wczoraj pięć zarzutów: zabójstwa komornik w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, czynnej napaści i usiłowania zabójstwa policjanta, usiłowania pozbawienia życia pracownika kancelarii, a także naruszenia nietykalności cielesnej kobiety.

42-latek nie był klientem tej kancelarii komorniczej, a przed napaścią był w innej kancelarii. W trakcie przesłuchania mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu dożywocie.

Zobacz także: Dłużnik zaatakował nożem komornik sądową, pomimo że nie prowadziła jego sprawy. Kobieta zmarła w szpitalu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.