Zaciągnęła pożyczkę i przekazała pieniądze… oszustom. Kobieta wyrzuciła z balkonu prawie 30 tys. zł

pieniądze w reklamówce gotówka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

72-latka uwierzył w historię o możliwym włamaniu na konto bankowe i zaciągnęła na prośbę przestępców pożyczkę. Kobieta wyrzuciła z balkonu prawie 30 tysięcy złotych.

Wyrzuciła pieniądze z balkonu

W ostatnich dniach oszuści podjęli kolejne próby wyłudzenia pieniędzy metodą „na policjanta”. Większość pokrzywdzonych na szczęście wykazała się czujnością. Niestety jedna z mieszkanek Lublina uwierzyła w historię i dała się namówić na zaciągnięcie pożyczki, która miała pomóc w schwytaniu przestępców.

Kobieta pożyczone pieniądze przekazała oszustom, wyrzucając je przez balkon. W tym przypadku łupem sprawców padło prawie 30 tysięcy złotych.

Policjanci z Lublina poszukują oszustów i przypominają, że funkcjonariusze nigdy nie proszą o przekazanie pieniędzy, nie informują również telefonicznie o szczegółach spraw, które prowadzą. Gdy ktoś dzwoni w takich sprawach należy powiadomić policję dzwoniąc pod numer 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.