Zabrała z półek perfumy o wartości blisko 1,5 tys. złotych. Czy ktoś ją rozpoznaje?

Kobieta ukradła perfumy w Sephorze
Kobieta ukradła perfumy w Sephorze | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują kobiety do sprawy kradzieży perfum o wartości blisko 1500 złotych. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii sieci Sephora w Lublinie. Rozpoznajesz ją?

Kradzież perfum Sephora

Do kradzieży doszło na terenie jednej z galerii handlowych w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, kobieta wykorzystała chwilową nieuwagę personelu i zabrała z półek perfumy różnych marek. Straty oszacowano na blisko 1500 złotych.

Wizerunek kobiety nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 6. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Młoda kobieta ukradła perfumy w Sephorze
Kobieta ukradła perfumy w Sephorze | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.