Zablokowana ul. Ducha po wypadku na skrzyżowaniu z ul. Północną

PSX 20181102 161810
Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu ul. Ducha z ul. Północną | fot. czytelnik Paweł

Całkowicie zablokowana jest ul. Ducha, w kierunku ul. Willowej, po zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu z ul. Północną. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 15.32 na skrzyżowaniu ul. Ducha z ul. Północną. Doszło tam wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na skutek ich zderzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

Przejazd przez skrzyżowanie ul. Ducha i ul. Północnej jest utrudnione, kierowcy jadący w stronę ul. Willowej muszą korzystać z pasa do przeciwleglej jazdy. Natomiast całkowicie niemożliwe jest skręcenie z ul. Ducha w ul. Północna jadąc od ul. Willowej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.