Zablokowana S17 w kierunku Warszawy. Zderzenie dwóch aut osobowych

Zablokowana S17 na wysokości m. Chrząchówek w kierunku Warszawy
Zablokowana S17 na wysokości m. Chrząchówek w kierunku Warszawy | fot. KWP Lublin

Całkowicie zablokowana jest droga ekspresowa S17 z Lublina do Warszawy. Przed węzłem Kurów Zachód zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana w wypadku.

Wypadek na S17

Do wypadku doszło w środę (1.03) około godz. 17.00 na drodze ekspresowej S17 na wysokości miejscowości Chrząchówek (powiat puławski). Na pasie w kierunku Warszawy przed węzłem Kurów Zachód zderzyły się dwa samochody: honda i mercedes.

Jak nam przekazała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Puławach kom. Ewa Rejn-Kozak, w wyniku zderzenia pojazdów kierowca mercedesa został poszkodowany i przetransportowano go do szpitala śmigłowcem LPR, który interweniował na miejscu.

Jak przekazali policjanci, hondą podróżowało małżeństwo z malutkim dzieckiem. Na miejscu pracują strażacy, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Trasa na Warszawę jest nieprzejezdna. Kierowcy jadący w kierunku Warszawy muszą kierować się na starą trasę DK17 Puławy/Radom. Utrudnienia mogą potrwać nawet do czterech godzin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.