Zablokowana droga S17 z Warszawy do Lublina. Ciężarówka wpadła do rowu

Ciężarówka wpadła do rowu na S17 w Żyrzynie
Ciężarówka wpadła do rowu na S17 w Żyrzynie | fot. KPP Puławy

W Żyrzynie na drodze ekspresowej Warszawa-Lublin ciężarówka przebiła bariery energochłonne i wpadła do rowu. Na czas wyciągania pojazdu droga będzie zablokowana.

Wypadek na S17 w Żyrzynie

Do zdarzenia doszło w piątek (5.11) na drodze S17 w Żyrzynie. Na pasach w kierunku Lublina kierowca samochodu ciężarowego marki Man, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w barierę energochłonną. 45-letniemu kierowcy nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Aktualnie na miejscu pracuje służba drogowa, trwa wyciąganie ciężarówki z rowu, droga została zablokowana. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i kierują na objazd – na węźle Skrudki na starą drogę K17 do węzła Żyrzyn, tam wjazd na S17 w kierunku na Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.