Żabka wycofuje ze sprzedaży słodycze marki Kinder. Mogą zawierać Salmonellę!

Żabka
Żabka | materiały prasowe Żabka

Żabka wycofuje ze sprzedaży słodycze marki Kinder. W oficjalnym komunikacie poinformowano, że produkt może zawierać bakterie z grupy Salmonella.

Żabka wycofuje słodycze Kinder

„W związku z informacją otrzymaną od dostawcy Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o., dotyczącą możliwości wystąpienia bakterii z grupy Salmonella w produkcie: CUKIERKI KINDER SCHOKO BONS 125G, oznakowanego terminem przydatności do spożycia: 2022-07-24, nr partii: L345R03, jesteśmy zobligowani do wycofania ze sprzedaży w/w partii towaru” – czytamy w komunikacie Żabki.

Żabka apeluje do wszystkich klientów, którzy zakupili powyższy produkt o jego nie spożywanie i wyrzucenie lub zwrócenie zakupionego towaru. Produkt może być niebezpieczny dla zdrowia konsumenta. Zwrotu należy dokonać w sklepie Żabka, w którym dokonano zakupu, a za przyniesiony produkt klienci otrzymają zwrot pieniędzy w kwocie ceny zakupu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.