Żabka – godziny otwarcia w Wielką Sobotę i Wielkanoc 2024

żabka parking
Żabka parking | fot. Dominik Wąsik

Wielu klientów sklepów Żabka szuka informacji na temat godzin otwarcia w Wielką Sobotę 2024. Godziny otwarcia Żabki w Wielką Sobotę mogą różnić się w zależności od lokalizacji sklepu. Sprawdź szczegóły funkcjonowania sklepów Żabka w Wielkanoc.

Wielka Sobota jest ostatnim dniem przed Wielkanocą, kiedy możemy zrobić ostatnie zakupy. Tego dnia wszystkie sklepy będą czynnej krócej niż zazwyczaj. Jest to związane z Ustawą zakazie handlu w niedzielę, która wprowadziła w Wielką Sobotę zakaz pracy w handlu po godzinie 14:00.

Żabka godziny otwarcia Wielka Sobota 2024

Czy Żabka jest czynna w Wielką Sobotę? W jakich godzinach otwarte są sklepy Żabka w Wielką Sobotę? Tych informacji szuka wielu klientów, którzy planują wybrać się 30 marca na zakupy do Żabki.

Warto pamiętać, że godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od lokalizacji sklepu. Dokładne godziny otwarcia Żabki znajdują się na witrynach poszczególnych sklepów.

Poniżej przedstawiamy harmonogram pracy sklepów Żabka w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny 2024.

Święta WielkanocneGodziny otwarcia
Wielka Sobota, 30 marca6:00-21:00
Wielkanoc, 31 marca11:00-21:00
Poniedziałek Wielkanocny11:00-21:00

🔴 Wielka Sobota 2024 – SKLEPY: Godziny otwarcia sklepów 30.03. Do której czynne?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.