Zabierz swoje dziecko do Parku Trampolin i na zajęcia Crossfit – teraz całkiem za darmo

Park trampolin Mania Skakania przy ul. Krochmalnej w Lublinie | materiały nadesłane

Mieszkasz w Lublinie i chcesz aktywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem? Teraz masz taką możliwość – Fundacja Aktywna Przyszłość prowadzi rekrutację do nowego projektu. Sprawdź szczegóły i zarezerwuj najbliższy termin zajęć.

Jak efektywnie spędzić czas z dzieckiem?

W Lublinie możesz teraz pójść ze swoim dzieckiem na zajęcia Crossfit lub do Parku Trampolin. Obie te atrakcje są finansowane przez Fundację Aktywna Przyszłość, która prowadzi rekrutację dla dzieci i rodziców chcących spędzać wspólnie czas i całkowicie za darmo korzystać ze sportowych atrakcji. W tym przypadku wstęp będzie darmowy, ale zajęcie miejsc wymaga wcześniejszego zgłoszenia swojego uczestnictwa poprzez stronę aktywnaprzyszlosc.pl.

Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi trenerami zajęcia są całkowicie bezpieczne, a wszyscy uczestnicy mogą się bawić pod czujnym okiem specjalistów, którzy w razie potrzeby udzielą niezbędnych porad i ukierunkują na poprawne korzystnie z atrakcji.

Park trampolin „Mania Skakania”

Podczas jednogodzinnego dostępu do parku trampolin możecie skorzystać z różnych form aktywności, m.in. z zajęć ogólnorozwojowych, akrobatyki, koszykówki czy zbijaka. Wstęp do parku jest całkowicie darmowy, a jedyny koszt, jaki należy ponieść, to zakup specjalnych skarpetek antypoślizgowych, których cena wynosi 5 zł.

Park trampolin Mania Skakania przy ul. Krochmalnej w Lublinie | materiały nadesłane

Jednorazowe darmowe wejście na teren parku jest możliwe po wcześniejszym umówieniu konkretnego terminu. Same zajęcia trwają 55 minut, a pozostałe 5 minut jest przeznaczone na obowiązkową dezynfekcję.

Park trampolin Mania Skakania przy ul. Krochmalnej w Lublinie | materiały nadesłane

W zabawie może uczestniczyć maksymalnie 40 osób, więc w przypadku zapisów obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Zapisy na wszystkie zajęcia rozpoczynają się 7 dni przed planowanym wejściem na obiekt, a jednocześnie nie ma określonego limitu wizyt, więc w zasadzie możecie pójść do parku nawet kilka razy.

Park trampolin Mania Skakania przy ul. Krochmalnej w Lublinie | materiały nadesłane

Park trampolin Mania Skakania znajduje się przy ulicy Krochmalnej 13i w Lublinie i funkcjonuje według następującego harmonogramu:

  • Poniedziałki – 16-17
  • Środy – 19-20
  • Niedziele – 10-11

Najważniejsze zasady korzystania:

  • Przed wejściem na trampoliny konieczne jest wypełnienie specjalnej zgody na pobyt dziecka.
  • Dzieci do 6. roku życia mogą korzystać z trampolin wyłącznie w obecności opiekuna.
  • W przypadku dzieci do 13. roku życia opiekun powinien się znajdować na obiekcie, ale nie musi wchodzić na trampoliny.
  • Wszyscy uczestnicy zajęć są proszeni o przygotowanie się na 15 minut wcześniej, co pozwoli uniknąć ewentualnego skrócenia zabawy.
Park trampolin Mania Skakania przy ul. Krochmalnej w Lublinie | materiały nadesłane

Zajęcia Crossfit

Zajęcia crossfit organizowane przez Fundację Aktywna Przyszłość są przeznaczone dla uczestników w każdym wieku – zarówno dla maluchów, jak i dla nastolatków, a maksymalna liczba uczestników biorących udział w jednej sesji wynosi 15 osób.

Crossfit Sparta Lublin przy ul. Wolskiej w Lublinie | materiały nadesłane

Crossfit to ostatnio bardzo popularny plan treningowy angażujący całe ciało. Ta aktywność wymaga determinacji i precyzji, ale świetnie rzeźbi ciało i pomaga w utrzymaniu nienagannej sylwetki.

Na zajęciach crossfit będziecie mogli korzystać ze specjalnego boxu treningowego i profesjonalnego sprzętu, a doświadczeni instruktorzy podpowiedzą wam, jak poprawnie wykonywać poszczególne ćwiczenia. Do wyboru jest gimnastyka, podnoszenie ciężarów i kondycyjne interwały dopasowane do indywidualnych umiejętności.

Zajęcia odbywają się w klubie Crossfit Sparta Lublin przy ulicy Wolskiej 11 w środy i w czwartki od 16 do 17.

Klub Crossfit Sparta Lublin przy ul. Wolskiej w Lublinie | materiały nadesłane

Najważniejsze zasady korzystania:

  • Uczestnictwo w zajęciach wymaga wypełnienia formularza.
  • Wejście na zajęcia jest możliwe tylko w stroju treningowym i w zamiennym obuwiu.
  • Ćwiczący nie muszą nosić maseczek podczas zabawy z wyjątkiem osób, które ze względów bezpieczeństwa zostaną o to poproszone z uwagi na objawy wskazujące na złe samopoczucie bądź kaszel. W przypadku stwierdzenia przez instruktora wyraźnych oznak infekcji uczestnik zabawy może zostać poproszony o zakończenie zabawy oraz opuszczenie obiektu.
Klub Crossfit Sparta Lublin przy ul. Wolskiej w Lublinie | materiały nadesłane

Jak się zapisać na zajęcia?

Jedynym sposobem zapisu na zajęcia organizowanych przez Fundację Aktywna Przyszłość jest skorzystanie ze strony aktywnaprzyszlosc.pl, wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wybór jednego z dostępnych terminów. Nie czekaj, aż zabraknie miejsc – zapisz siebie i swoje dziecko już dzisiaj.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.