Zabarykadował się w Sądzie w Kraśniku. 52-latek oblał się benzyną i groził podpaleniem

Sąd Rejonowy w Kraśniku
Sąd Rejonowy w Kraśniku

Mężczyzna oblał się benzyną i zabarykadował w budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Kraśniku. Na miejscu prowadzone są negocjacje, ponieważ mężczyzna grozi podpaleniem.

Zabarykadował się w sądzie w Kraśniku

Do zdarzenia doszło w środę (8.09) przed godz. 12.45 przy ul. Lubelskiej w Kraśniku. Policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który miał oblać się łatwopalną substancją i zabarykadować w budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Kraśniku.

Na miejscu policjanci zastali 52-letniego mieszkańca powiatu kraśnickiego, który zabarykadował się w jednym z pomieszczeń sądu i trzymał w rękach kanister z łatwopalną substancją i zapalniczkę. Mężczyzna wcześniej oblał się zawartością kanistra i groził, że się podpali.

Na miejscu byli policyjni negocjatorzy i kontrterroryści z KWP w Lublinie. Około godz. 14 mężczyzna został obezwładniony przez policjantów, a następnie w asyście funkcjonariuszy przetransportowany do szpitala. Teraz policjanci będą wyjaśniać motywy, jakimi kierował się 52-latek.

Pracownicy sądu i prokuratury opuścili budynek przed działaniami służb. Na miejscu oprócz funkcjonariuszy byli także strażacy oraz ratownicy medyczni.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Napewno wszedł do sądu z karnistrem, pewnie nie ma bramek i ochrony. Coś tu nie gra