Zaatakował przechodnia przy Ogrodzie Saskim, a następnie ukradł mu telefon

Przystanek autobusowy przy Ogrodzie Saskim na Al. Racławickich
Przystanek autobusowy przy Ogrodzie Saskim na Al. Racławickich | fot. Dominik Wąsik

Zaledwie kilkadziesiąt minut wystarczyło, aby lubelscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju przy Ogrodzie Saskim.

Rozbój przy Ogrodzie Saskim w Lublinie

Informację o tym zdarzeniu policjanci otrzymali od świadka. Ze zgłoszenia wynikało, że ktoś okłada pięściami mężczyznę. Sprawca miał być odciągany przez inne osoby. Przed przyjazdem policji, sprawca zdołał oddalić się z miejsca. W wyniku rozboju skradł mieszkańcowi Lublina telefon komórkowy.

Policjanci z patrolówki szybko natrafili na agresywnego mężczyznę. 41-latek został zatrzymany. Odnaleziono też skradziony telefon. Zatrzymany został doprowadzony przez policjantów z 4. komisariatu do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty rozboju. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.