Zaatakował napotkanego mężczyznę na Starym Mieście. Kto go rozpoznaje?

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Policjanci publikują wizerunek i poszukują mężczyzny, który zaatakował napotkanego mężczyznę na Starym Mieście w Lublinie.

Zaatakował mężczyznę i uderzył go pięścią w twarz

Do zdarzania doszło w połowie marca na Starym Mieście w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że agresywny napastnik zaatakował napotkanego mężczyznę w okolicy Bramy Grodzkiej.

„Sprawca uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz oraz kilkukrotnie kopnął, powodując obrażenia ciała” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę zarejestrowaną przez kamerę proszony jest o kontakt z komisariatem Policji w Lublinie przy al. Unii Lubelskiej 23, tel. 47 811 24 00 lub 112.

AKTUALIZACJA 26.05.2021

Sprawca zgłosił się sam na I komisariat Policji, gdzie został przesłuchany.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.