Zaadoptuj psa ze schroniska w Krzesimowie. Wkrótce zostanie zlikwidowane [zdjęcia]

Schronisko w Krzesimowie wkrótce będzie zlikwidowane. Nadal przebywa tam blisko 300 psów, które do marca 2018 roku muszą znaleźć nowy dom, inaczej trafią do różnych schronisk na terenie całego kraju.

 

Teren, na którym obecnie znajduje się schronisko dla bezdomnych zwierząt w Krzesimowie należy do Nadleśnictwa Świdnik, które zażądało zwrotu nieruchomości. Gminy nie chcą finansować dalszej działalności schroniska.

 

Maksymalnie do marca 2018 roku, schronisko w Krzesimowie będzie istnieć. Jeśli nie uda się znaleźć domów dla zwierzaków, zostaną one rozwiezione po różnych schroniskach. – Takie miejsce to najczęściej bilet w jedną stronę. Nie pozwólmy by tak się stało – mówią wolontariusze.

 

Na kolejnych stronach znajdziesz 9 piesków z ich opisami, które czekają na nowy dom. Sprawdź i znajdź swojego czworonożnego przyjaciela!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.