Za zakupy zapłacił skradzioną kartą płatniczą. Policja publikuje jego wizerunek

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Policjanci z Lublina szukają mężczyzny widocznego na zdjęciu, który zapłacił za zakupy skradzioną kartą płatniczą. Sprawcę tego przestępstwa zarejestrował sklepowy monitoring.

Ukradł portfel

Do zdarzania doszło w jednym z marketów na terenie Lublina. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna dokonał kradzieży portfela wraz z całą zawartością. Następnie wszedł do sklepu i tam zapłacił za zakupy kartą płatniczą znajdującą się w portfelu.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4 Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00  lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

Aktualizacja: Kryminalnym udało się ustalić jego personalia, ale nie musieli go zatrzymywać, bo mężczyzna we wtorek 18 stycznia sam zgłosił się na komisariat.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Takie złodziejstwo i patologiczne towarzystwo przewija się u Danielka na majdanie tatarskim. Trzeba sprawdzić u banaszek w lecie jakby tam bylbywalcem.