Z zakażoną igłą na aptekarkę, bo ta nie chciała mu sprzedać leku

Mężczyzna zażądał sprzedaży leku na receptę, który tego dnia już kupował. Kiedy aptekarka odmówiła ukłuł ją igłą, krzycząc, że jest zakażona. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło pod koniec minionego tygodnia. Policjanci z Białej Podlaskiej zostali powiadomieni o zdarzeniu na terenie jednej z bialskich aptek. Z relacji zgłaszającej wynikało, że nieznany mężczyzna wszedł do apteki i zażądał sprzedaży leku na receptę, który tego dnia już kupował. Pracownice apteki odmówiły sprzedaży, z tego właśnie powodu. Wówczas sprawca stał się agresywny.

 

W pewnym momencie podbiegł do jednej z kobiet i ukłuł ją igłą, krzycząc, że skoro nie chciała sprzedać mu leku to teraz zaraził ja wirusem WZW, po czym uciekł z apteki. Policjanci natychmiast podjęli czynności w tej sprawie. Podczas patrolu terenu miasta mundurowi zatrzymali mężczyznę, który na widok radiowozu próbował uciekać.

 

Okazało się, że jest to 27-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że nie jest to jedyny czyn na koncie 27-latka. Mężczyzna usłyszał łącznie 7 zarzutów w tym uszkodzenie mienia, groźby oraz znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej lekarza stacji pogotowia ratunkowego.

 

Aptekarka poddała się specjalistycznym badaniom, które wykażą czy igła była zakażona czy nie. Wyniki będą znane w najbliższych dniach.

 

Wobec mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. jaja w imadło i po zabawie a nie się jeszcze społeczeństwo na utrzymanie skur..la składać będzie