Z pętli autobusowej przy ul. Żeglarskiej nad Zalew Zemborzycki po nowym chodniku

Chodnik z pętli autobusowej przy ul. Żeglarskiej nad Zalew Zemborzycki
Chodnik z pętli autobusowej przy ul. Żeglarskiej nad Zalew Zemborzycki | fot. Miasto Lublin

Mieszkańcy mogą już korzystać z nowego chodnika, który prowadzi z nowej pętli autobusowej przy ul. Żeglarskiej prosto nad Zalew Zemborzycki.

Nowy chodnik nad Zalewem Zemborzyckim

Finalizowane są prace związane z wykonaniem dojścia łączącego nowo powstałą pętlę autobusową przy ul. Żeglarskiej do Zalewu Zemborzyckiego. Mimo, że inwestycja jest nadal w trakcie realizacji, mieszkańcy mogą już korzystać z nowego chodnika.

Nowy chodnik ma 130 metrów długości. Do jego powstania użyto 308 m2 kostki oraz ponad 270 mb obrzeży. Wzdłuż nowego chodnika zaplanowano elementy małej architektury: ławki i kosze na śmieci. Nowemu dojściu towarzyszyć będą również nowe nasadzenia drzew. Na koniec prac odtworzony zostanie trawnik.

Koszt zadania to blisko 70 tys. zł. Zakończenie prac planowane jest na koniec sierpnia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.